Rodzina na sportowo

W krasnostawskim Muzeum rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu plastycznego „Ja i moja rodzina”. Tematyką tegorocznej odsłony była aktywność sportowa.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu Krasnegostawu, a jego organizatorem jest stowarzyszenie „Krasnostawianie”, wspierane przez młodzieżową radę miasta Krasnystaw. – Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i pomimo problemów wynikających z nauki zdalnej do oceny wpłynęło prawie 200 prac młodych plastyków – mówi Marcin Wilkołazki, wiceprzewodniczący rady miasta z klubu „Krasnostawianie”.

Laureaci konkursu w poszczególnych kategoriach: szkoły średnie – 1. Klaudia Fiedur, 2. Milena Lis, 3. Magdalena Maklakiewicz (wszystkie z I LO w Krasnymstawie), wyróżnienia: Antonina Oleszczuk i Inga Maciejewska (obie I LO). Kat. klasy IV-VIII szkoły podstawowe – 1. Julia Kociuba (SP nr 5 w Krasnymstawie), 2. Zuzanna Kuczaj (SP nr 1 w Krasnymstawie), 3. Iga Bodio (SP nr 4 w Krasnymstawie), wyróżnienia: Laura Fornal (SP nr 5), Lena Cichosz (SP nr 1). Klasy I – III SP – 1. Lila Puchala (SP nr 1), 2. Lena Opat (MDK), 3. Antoni Osuch (SP nr 4), wyróżnienia: Natalia Dudek (SP nr 1), Maja Kozyra (MDK).

Środki na realizację konkursu pochodziły z budżetu obywatelskiego miasta Krasnystaw. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here