Rodzinnie i wesoło w Bytyniu

Już w sobotę (4 sierpnia) na placu przy świetlicy w Bytyniu odbędzie się Piknik Rodzinny. Impreza słynie z niesamowicie przyjaznej atmosfery, świetnej kuchni oraz ciekawych gier, konkursów i zawodów dla dużych i małych.

Ruszyły zapisy na bieg dookoła Pompki

Piknik Rodzinny w Bytyniu, jak sama nazwa wskazuje, to impreza dla całych rodzin. Organizatorzy zadbali, by każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Będą więc gry i konkursy z nagrodami, pyszne swojskie jedzenie przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich, występy artystyczne oraz zawody sportowe. Oprócz turnieju siatkówki po raz pierwszy na pikniku odbędzie się Bieg o Błękitną Wstęgę Zalewu „Pompka” i puchar Przewodniczącego Rady Gminy Wola Uhruska.

Biegacze będą mieli do pokonania malowniczo położoną trasę o długości 3730 metrów. Bieg nie będzie miał podziału na kategorie – może w nim wystartować każdy. Zainteresowani udziałem w proszeni są o zgłaszanie się do organizatorów pod numerem telefonu: 507 808 191. Kto nie zdąży się zapisać, będzie mógł to zrobić bezpośrednio przed zawodami do godziny 15.
Organizatorami wydarzenia jest rada sołecka wsi Bytyń oraz radny Tadeusz Pawłowski. (bm)