Rozbił dwa auta i ogrodzenie

Dramatyczne chwile w Latyczowie (gmina Gorzków). Kompletnie pijany kierowca Audi doprowadził do zderzenia z BMW. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło 11 kwietnia o 21.46 w Latyczowie. – W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy, bmw, którym kierował 22-latek z gminy Izbica, trzeźwy, a także audi, którym jechał 23-latek z gminy Skierbieszów, jak się okazało, pijany – mówi Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji. Jadący audi 23-latek miał 1,7 promila. To on nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym bmw. W efekcie audi wbiło się jeszcze w ogrodzenie.

– Pasażer bmw, mieszkaniec gminy Izbica, z podejrzeniem urazu głowy trafił do szpitala. Na szczęście okazało się, że doznał jedynie niegroźnych potłuczeń – mówi Wasilewski. Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 23-latek nie jechał audi sam. – Jego pasażer oddalił się w nieznanym kierunku, policjanci zaczęli go szukać, ale po jakimś czasie sam wrócił. Nic mu się nie stało, też był pijany – dowiadujemy się. (k, fot. OSP KSRG Izbica)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here