Rozlicz PIT w Świdniku i wygraj

Od ubiegłego tygodnia (11 kwietnia) mieszkańcy Świdnika mogą zgłaszać swój udział do loterii podatkowej. Aby wziąć w niej udział należy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać Świdnik, jako miejsce zamieszkania i do 30 czerwca zarejestrować się na stronie loterii (rozliczpitwswidniku.pl). Pula nagród jest bogatsza niż przed rokiem.

W loterii mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, które do 2 maja 2022 r. złożyły zeznanie podatkowe PIT za 2021 rok i wskazały miasto Świdnik jako swoje miejsce zamieszkania. Do udziału w loterii można zgłaszać się do 30 czerwca za pomocą dedykowanej strony internetowej – rozliczpitwswidniku.pl.

W ubiegłym roku do loterii zgłosiło się 1 141 świdniczan. Rozlosowano wśród nich dziesięć rowerów, pięć smartwatch’y oraz nagrodę główną – hulajnogę elektryczną. W tym roku nagrodą główną jest urządzenie Thermomix TM 6 o wartości 5 495 zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 611 zł na uiszczenie podatku od wygranej.

Na lokalnych patriotów podatkowych czekają ponadto: cztery hulajnogi elektryczne Xiaomi Mi 1S (każda o wartości 2 100 zł), cztery roboty sprzątające iRobot Roomba i3 (każdy o wartości 1 650 zł), trzy smartfony Samsung Galaxy A522 po 1 600 zł oraz trzy zegarki Garmin Vivoactive 4 po 1 300 zł. Losowanie nagród odbędzie się 11 lipca w Urzędzie Miasta Świdnik i tak, jak te z poprzedniej, pierwszej edycji będzie transmitowane na żywo, przez internet. (opr. w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here