Rozmach kandydata

Hubert Wiciński, kandydat na wójta gminy Sawin, tak zagalopował się z promocją swojej osoby, że dotarł aż do… Chełma. Na telebimie w centrum miasta od kilku dni pojawia się reklama Wicińskiego i jego kandydatów do rady gminy.

W gminie Sawin o urząd wójta ubiegają się: obecny włodarz Dariusz Ćwir, przewodnicząca rady gminy, Joanna Rzepecka, radny powiatowy, Hubert Wiciński oraz były dyrektor Szkoły Podstawowej w Sawinie, Grzegorz Świca. Kampania wyborcza trwa w najlepsze, widać ją głównie w mediach społecznościowych, ale również w… Chełmie.

Od kilku dni na telebimie w centrum miasta wyświetla się reklama Huberta Wicińskiego i jego kandydatów do rady gminy. Dziwne, bo przecież chełmianie z wyborami w Sawinie nie mają nic wspólnego. Innego zdania jest jednak sam kandydat. – Każda metoda jest dobra. W Chełmie mam wielu znajomych, ci natomiast znają ludzi z Sawina i liczę na to, że będą mnie wspierać.

Ponadto mieszkańcy gminy Sawin bardzo często przyjeżdżają do Chełma, wielu z nich tutaj pracuje, więc mam nadzieję, że zauważą moją reklamę na telebimie – tłumaczy Wiciński i dodaje: – Wierzę, że tych wyborów nie przegram! (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here