Rozmawiali o zarządzaniu podczas pandemii

Giełda Eventów zaprosiła lubelskich przedsiębiorców i menedżerów oraz przedstawicieli instytucji i mediów na kolejny, już 88. Klub Odpowiedzialnego Biznesu.


Z uwagi na pandemię koronawirusa spotkanie, podobnie jak poprzednia edycja KOB, odbyło się w Internecie.

Tym razem tematem przewodnim było zarządzanie w okresie pandemii. Ponad 40 uczestników spotkania przed komputerami i smartfonami z uwagą słuchało gościa specjalnego 88. edycji KOB Roberta Bronisza, dyrektora Zakładu ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o.

Bronisz mówił m.in. o powziętych procedurach w firmie oraz regularnych rozmowach z zespołem. Z Piotrem Mosakiem, psychologiem uczestnicy spotkania dyskutowali o zarządzaniu i motywowaniu zespołu w tym trudnym okresie.

– Piotr podał nie tylko wiele cennych praktyk, ale też zbudował atmosferę na spotkaniu – relacjonuje Elżbieta Fijołek, właścicielka Giełdy Eventów, koordynującej działalność Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie. – Dziękuję serdecznie naszym prelegentom za podzielenie się cenną wiedzą i doświadczeniami! – dodaje E. Fijołek.

Tradycyjnie odbyły się także prezentacje przypominające firm członkowskich KOB. Mariusz Nenc-karski i Jacek Orzeł z Grupy Orzeł Nenckarski mówili o inwestycjach w nieruchomości realizowanych i planowanych przez ich firmę.

O rozwiązaniach Microsoft 365 dla pracy zdalnej opowiedział Michał Szymczuk, właściciel AXHelpers. Uczestnicy obejrzeli też film przygotowany przez Jarosława Sławka, prowadzącego rodzinną firmę FLOKS.pl z roślinami oraz sprzętem ogrodniczym.

Klubowi towarzyszy zawsze zaproszenie do akcji CSR. Tym razem wokalistka zespołu Electric Girls zaprosiła wszystkich do akcji #dzieciakibezkoronypomagaja, by przekazywać rodzinom lub szkołom laptopy i komputery dla dzieci do nauki zdalnej.

O KOB więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.klunodpowiedzialnegobiznesu.pl KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here