Rozpoczyna się kampania sprawozdawcza w kołach

Zarząd koła PZW Wodnik Chełm serdecznie zaprasza swoich członków na zebranie sprawozdawcze za rok 2019, które odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godz.10.00 w lokalu Crazy Horse Pub przy ul. Wojsławickiej 13 A, licząc na wysoką frekwencję.

Na zebranie sprawozdawcze zaprasza także zarząd koła Cementownia Sum. Początkowo zaplanowano je na niedzielę (26 stycznia) w świetlicy przychodni lekarskiej przy ul. Wołyńskiej 11, ale ze względu na problemy natury logistycznej miejsce zebrania może ulec zmianie. Dokładny czas i miejsce spotkania podamy w kolejnym wydaniu Nowego Tygodnia.

Zebrania sprawozdawcze w innych kołach: Dubeczno – 19 stycznia o godz. 12,30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dubecznie, Brzana – 26 stycznia o godz.11,00 w internacie Zespołu Szkół Technicznych przy ul.Wiejskiej w Chełmie, Chełmska Spółdzielnia Mieszkaniowa – 26 stycznia o godz.12,00 w Pizzerii „Amici” w Chełmie przy ul.Lwowskiej 59 (naprzeciw biurowca Ch.S.M., przy postoju Taxi), Środowiskowe – 26 stycznia o godz. 14,00 na plebanii Parafii p.w. Chrystusa Odkupiciela w Chełmie, Chełm Miasto – 02 luty o godz.10,00 przy ul. Brzozowej 9 w Chełmie.

Zarząd koła Wodnik Chełm zaprasza swoich członków na zebranie sprawozdawcze za rok 2019, które odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godz.10.00 w lokalu Crazy Horse Pub przy ul. Wojsławickiej 13 A, licząc na wysoką frekwencję.

Na zebranie sprawozdawcze zaprasza także zarząd koła Cementownia Sum. Początkowo zaplanowano je na niedzielę 26 stycznia w świetlicy przychodni lekarskiej przy ul. Wołyńskiej 11, ale ze względu na problemy natury logistycznej miejsce zebrania może ulec zmianie. Dokładny czas i miejsce spotkania podamy w kolejnym wydaniu.

WĘDKARZE W WIERZBICY WYBRALI NOWEGO PREZESA

W dniu 29 grudnia ub. roku odbyło się nadzwyczajne walne zgromadzenie członków Koła PZW Pasja Wierzbica zwołane z powodu rezygnacji złożonej przez dotychczasowego prezesa Mirosława Kawiaka. Podczas obrad nowym prezesem Koła został Jan Borys, który dotychczas pełnił funkcję skarbnika. Na skarbnika koła wędkarze wybrali Krzysztofa Maja.

NADZYCZAJNE WALNE ZGROMADZENIE KOŁA MOCZYKIJ

Po rezygnacji złożonej przez prezesa Koła PZW Moczykij Sebastiana Oszwę w dniu 01 lutego 2020 roku o godz. 16-tej w barze Miś w Chełmie przy ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20 odbędzie się nadzwyczajne walne zgromadzenie członków koła podczas którego wędkarze wybiorą nowego prezesa. Po wyborach o godz. 17,00 odbędzie się tradycyjne coroczne walne zgromadzenie sprawozdawcze. Zarząd Koła Moczykij zaprasza do udziału wszystkich członków koła.

ROZWIĄZANIE KOŁA PZW MOCZYKIJE INTEGRACJA

Uchwałą Zarządu Okręgu PZW w Chełmie z dnia 16 grudnia 2019 roku rozwiązano Koło PZW Moczykije InteGracja. Powodem podjęcia decyzji był drastyczny spadek członkostwa poniżej poziomu minimum 50-ciu członków określonego w procedurach powoływania i likwidacji kół PZW Okręgu Chełmskiego.

WĘDKARZE, UWAGA!

W związku z opisywanymi w grudniu ub. roku zmianami w zakresie wydawania zezwoleń na amatorski połów ryb przez uprawnione do rybactwa okręgi od 01 stycznia 2020 roku zezwolenia będą wydawane odrębnie przez poszczególne okręgi PZW. W związku z tym Zarząd Okręgu informuje, że obecnie dysponuje zezwoleniami na wody Okręgu Lubelskiego, na pozostałe sąsiednie okręgi zezwolenia będą dostępne w najbliższych dniach.

Przypominamy wędkarzom, że w przypadku planowanego wędkowania na rzece Wieprz w obwodzie rybackim nr 4 (od zapory zbiornika Nielisz do ujścia rzeki Bystrzyca) zezwolenia należy pobrać u skarbnika macierzystego koła lub w biurze Okręgu PZW w Chełmie. (kd)