Rozwiń firmę z Biznes Lubelskie

We wtorek, 25 września, o godz. 16:30 w Restauracji Zamkowa Ośrodka Magnum Bonum przy ul. Krasiciego 4a w Krasnymstawie odbędzie się spotkanie z cyklu Biznes Lubelskie dla krasnostawskich przedsiębiorców. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale z względu na określoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Spotkanie adresowane jest do mikroprzedsiębiorców. W jego trakcie będzie można dowiedzieć się, jak pozyskiwać nowych klientów, promować swoje usługi i produkty, budować rozpoznawalną markę własnej firmy. Podczas wydarzenia znani dziennikarze telewizyjni i specjaliści od budowania wizerunku przeprowadzą szkolenie, jak dobrze zaprezentować się w rozmowie, podczas wystąpienia publicznego i przed kamerą.

Spotkanie będzie również okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i przedstawienia swoich oczekiwań wobec Samorządu Województwa Lubelskiego w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Trwające około 2,5 godziny wydarzenie zakończy poczęstunek.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na określoną liczbę miejsc obowiązuje internetowa rejestracja pod adresem http://www.invest.lubelskie.pl/pl/biznes-lubelskie-dla-mikroprzedsiebiorcow

Więcej o wydarzeniu na profilu „Biznes Lubelskie 2018” na Facebooku: facebook.com/bizneslubelskie2018/ RED