Ruch Izbica ma nowego sternika

Konrad Bojarski, wychowanek i wieloletni zawodnik Ruchu został nowym prezesem klubu z Izbicy, grającego w tym sezonie w Chełmskiej Lidze Okręgowej. Zastąpił Piotra Malczewskiego.


Na początku ubiegłego tygodnia zarząd Ruchu Izbica poinformował, że Piotr Malczewski przestał pełnić funkcję prezesa klubu. Malczewski prezesem drużyny z powiatu krasnostawskiego był od 2 marca 2020 roku. Kierowniczą rolę doskonale łączył z aktywnym graniem, był jednym z wyróżniających się zawodników Ruchu. Malczewski zrezygnował nie tylko z funkcji prezesa. Nie będzie już też występował w zespole z Izbicy. Władze klubu nie informują o przyczynach jego decyzji.

– Zarząd składa serdeczne podziękowania za dotychczasową działalność na rzecz rozwoju GKS Ruch Izbica oraz występy w niebiesko-biało-czerwonych barwach – czytamy w oficjalnym oświadczeniu. Po rezygnacji Malczewskiego zarząd Ruchu 27 marca zdalnie, za pośrednictwem internetowych komunikatorów, jednogłośnie na stanowisko prezesa wybrał wychowanka oraz wieloletniego zawodnika Konrada Bojarskiego. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here