Ruch Izbica z nowym trenerem

Roman Blonka, były zawodnik Ruchu, został nowym trenerem występującego w chełmskiej okręgówce klubu z Izbicy. Wcześniej pracował w Gryfie Gmina Zamość.

23 listopada zarząd Ruchu Izbica podziękował za współpracę tymczasowemu trenerowi Markowi Leszczyńskiemu. Leszczyński w trakcie zakończonej niedawno rundy jesiennej zastąpił na stanowisku trenera Andrzeja Rycaka i poprowadził drużynę w 7 meczach (odniósł 3 zwycięstwa, zanotował 1 remis i 3 porażki.

– Dziękujemy trenerowi Leszczyńskiemu za wkład i poświęcenie w rozwój GKS Ruch Izbica, za wszystkie pozytywne, sportowe emocje, a przede wszystkie za to ze podjął się pomocy klubowi w bardzo trudnym momencie rundy jesiennej – czytamy w oświadczeniu wydanym przez klub.

Kilka dni później zarząd Ruchu Izbica ogłosił, że nowym opiekunem drużyny seniorów został Roman Blonka. Nowy trener ostatnio pracował w Gryfie Gmina Zamość, gdzie awansował od „A” klasy do IV ligi. – Trener Blonka w przeszłości reprezentował barwy Ruchu Izbica jako zawodnik, strzelając dla naszej drużyny 17 bramek. Witamy ponownie w klubie i życzymy trenerowi samych sportowych sukcesów – piszą władze Ruchu. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here