Ruch zagrał towarzysko

W ostatni weekend rozgrywki wznowiła Chełmska Liga Okręgowa. Niestety, na boisko nie wybiegli zawodnicy Ruchu Izbica i Saweny Sawin. Powód? Drużyna z Sawina wycofała się z rozgrywek, ze względu na kłopoty kadrowe.


Złaknieni gry zawodnicy Ruchu nie zamierzali mieć kolejnego wolnego weekendu, dlatego w klubie padł pomysł by termin meczu z Saweną wykorzystać do gry kontrolnej. Traf chciał, że w pierwszej, po dłuższej przerwie kolejce klasy A, miał pauzować Zryw i padł pomysł by Ruch zagrał sparing właśnie z ekipą z Gorzkowa. Podopieczni Romana Blonki nie dali szans niżej notowanemu rywalowi i wygrali 5:0. Bramki dla zespołu z Izbicy zdobyli: Jaremek w 11 i 25 min., Frącek w 19 min., Gabriel Lewandowski w 36 min., i Zaprawa w 54 min. Ruch zagrał w składzie: Pomianowski – Witkowski, Babiarz, Kić, Bańka, Szymczuk, Bojarski, Jaremek, Czochrowski, Frącek, Binek, G. Lewndowski, Kalita, Blonka, Zaprawa Adrian, Szymon Antoniak, Kaszak.

W przerwie zimowej do Ruchu dołączyli: Jakub Frącek ze Startu Krasnystaw, Michał Kić z Sygnału Lublin, Batłomiej Jaremek – powrót ze Zrywu Gorzków oraz Roman Blonka z Gryf Gmina Stary Zamość. Ubyli: Bartek Hopko (Agape Białołęka), Damian Stępniak (Raszyn), Piotr Malczewski (Zryw Gorzków), Łukasz Sowa (Sparta Łabunie), Bartosz Banach (nie wznowił treningów), Grzegorz Liszka (nie wznowił treningów) oraz Michał Prystupa (kontuzja).

Sawena natomiast nie skompletowała składu na rundę wiosenną i nie dała rady wystartować. Zespół ten najprawdopodobniej do gry wróci w nowym sezonie, ale już w klasie „A”.(k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here