Rusza Akademia Mentora

Lubelski Klub Biznesu wraz z Wydziałem Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin rozpoczyna działalność Akademii Mentora.


Program dedykowany jest wszystkim startupom, które chcą rozwijać swój pomysł na biznes i poszukują wsparcia ze strony doświadczonych mentorów. Każdy z nich poprowadzi jeden proces mentoringowy, w trakcie którego będzie dzielił się swoim doświadczeniem, umiejętnościami oraz know-how.

Akademia Mentora trwać będzie cztery miesiące. Zaplanowanych zostało sześć sesji, każda trwająca od 60 do 90 minut. Miejsce i czas prowadzenia sesji do ustalenia pomiędzy mentorem i mentee.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej (https://forms.gle/HpKKHMXcXjtQEarr6) oraz przyjść na spotkanie informacyjne, które odbędzie się już 6 lutego o godz. 15:00 w Inkubatorze Samsunga (ul. Nadbystrzycka 38A, Lublin).

Szczegółowe informacje na stronie przedsiebiorczy.lublin.eu/o-akademii oraz pod nr tel. kom. 572 341 528 lub e-mail: sylwia.kus@lkb.lublin.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here