Ruszają Marketingowe Wieczory UMCS – Marcin Gruszka pierwszym prelegentem

Pierwszym prelegentem Wieczorów będzie Marcin Gruszka, rzecznik prasowy i dyrektor ds. public relations operatora komórkowego marki Play

22 marca 2017 roku to wyjątkowa data dla studentów lubelskich uczelni, szczególnie studentów kierunków ekonomicznych. Tego dnia startuje cykl wykładów pod nazwą „Marketingowe Wieczory UMCS”. Pierwszym prelegentem będzie Marcin Gruszka, rzecznik prasowy i dyrektor ds. public relations operatora komórkowego sieci Play.

Projekt realizowany jest z inicjatywy studentów działających w Kole Naukowym Zarządzania i Marketingu na Wydziale Ekonomicznym UMCS, a koordynatorem projektu jest Konrad Koneczny, student II stopnia na kierunku zarządzanie.

– Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play, zmienił moje życie. Od najmłodszych lat marzyłem o pracy w dużej korporacji, najlepiej u operatora telefonii komórkowej. Dzięki mojej wytrwałości i młodzieńczej odwagi Marcin zaprosił mnie w wieku 16-lat na pierwsze 3-dniowe praktyki w Biurze Prasowym Play. W ten sposób małymi krokami zacząłem realizować plan, którego konsekwencją w przyszłości ma być wymarzona praca na stanowisku menedżerskim – mówi Konrad Koneczny, koordynator projektu. ­ –  Ale wykłady z cyklu „Marketingowe Wieczory UMCS” mogą zmienić życie każdego studenta. Dlatego zdecydowałem się na organizację tego projektu, dzięki któremu lubelscy studenci i nie tylko, mogli zapoznać się z wiedzą praktyczną na temat marketingu i public relations, ale także aby mogli posłuchać ludzi, którzy odnieśli sukces. Życzę wszystkim studentom, aby nie przestawali marzyć, bo marzenia i wiara w nie prowadzi do sukcesu – dodaje Koneczny.

Pierwszy wykład organizatorzy zaplanowali na środę (dnia 22 marca 2017 roku) na godzinę 18:30 w Auli II na Wydziale Ekonomicznym UMCS (rektorat). Udział w wykładzie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona do 150 osób ze względów organizacyjnych. Aby wziąć udział w wykładzie oraz uzyskać potwierdzający to certyfikat należy zgłosić się za pośrednictwem strony www.marketingowewieczoryumcs.pl  KK