Ruszyła akcja #LublinZdalnieLokalnie

Przedsiębiorcy z Lublina mogą uruchomić sklep internetowy za darmo! Wystarczy, że dołączą do akcji #LublinZdalnieLokalnie.


Akcja ma na celu zachęcenie lokalnych przedsiębiorców do poszerzenia swoich usług o sprzedaż internetową, dzięki możliwości założenia sklepu internetowego na platformie Zado.pl. Ponadto inicjatywa ma zachęcić mieszkańców Lublina do robienia zakupów przez internet z dostawą lub bezpiecznym odbiorem osobistym.

Taka forma nie tylko minimalizuje zagrożenie związane z wirusem, ale także pozwala wesprzeć lokalne biznesy w tym trudnym czasie – mówią pomysłodawcy. Inicjatywa narodziła się w ramach współpracy platformy Zado.pl z miastem Wrocław.

Twórcy Zado wspomagają lokalnych przedsiębiorców w dostosowaniu się do nowej rzeczywistości. Właściciele sklepów, którzy często nie są przyzwyczajeni do zdalnej formy sprzedaży, prowadzeni są krok po kroku podczas zakładania własnego sklepu internetowego. Dla przedsiębiorców z Lublina, w ramach akcji partnerskiej z Miastem Lublin #LublinZdalnieLokalnie Zado oferuje bezpłatne uruchomienie sklepu internetowe oraz zniesienie prowizji przez pierwszy miesiąc działalności. Przedsiębiorcy mogą:

* bezpłatnie dołączyć do mapy miejsc oferujących dostawę lub odbiór osobisty – wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny pod adresem: https://zado.pl/dodaj-miejsce

* bezpłatnie otworzyć swój własny, profesjonalny sklep internetowy. Firmy mogą skorzystać z bezpłatnego prowadzenia sklepu przez pierwszy miesiąc (bez prowizji).

Co należy zrobić, aby skorzystać z oferty?

Aby założyć własny, profesjonalny sklep internetowy na platformie Zado.pl, należy zapoznać się z ofertą na stronie: https://zado.pl/biz/ i wypełnić formularz „załóż sklep”. By skorzystać z promocji, wystarczy wpisać hasło „lublinzdalnielokalnie” w polu „kod polecający” podczas wypełniania formularza zakładania sklepu.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z organizatorem pod adresem: kontakt@zado.pl lub telefonicznie: +48 574 342 034.