Ruszyły zapisy

Wykonujesz bożonarodzeniowe ozdoby, przygotowujesz swojskie wędliny, wypieki, ozdoby czy inne świąteczne przedmioty z duszą? Jeśli tak, nie może cię zabraknąć na naszym Bożonarodzeniowym Jarmarku. Ruszyły zapisy dla wystawców. Warto się pospieszyć, bo stoiska… rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Smakowicie pachnący, roztaczający świąteczną aurę, z bożonarodzeniowymi dźwiękami i kulinarnymi smakami. Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez redakcję „Nowego Tygodnia” już na stałe wpisał się w kalendarz miejskich imprez, których nie można przegapić. W tym roku spotkamy się tradycyjnie na hali sportowej w niedzielę poprzedzającą święta, czyli 16 grudnia.

Dla naszych Czytelników to wspaniała okazja, aby kupić ręcznie wykonane, niepowtarzalne ozdoby świąteczne i prace twórców lokalnych, skosztować tradycyjnych, domowych potraw i wypieków oraz produktów regionalnych. A dla wystawców to szansa pokazania się szerokiemu gronu mieszkańców naszego regionu.

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich, firmy oraz osoby, które wykonują bożonarodzeniowe ozdoby jak również przygotowują swojskie wędliny, wypieki a także inne świąteczne wyroby, do zaprezentowania i sprzedawania swoich wyrobów podczas Chełmskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Na zachętę przypomnimy, że tradycyjnie, podczas naszego Jarmarku przygotujemy konkurs na najładniejsze stoisko i najpiękniej przystrojony boks, oraz wybierzemy najlepszy produkt i kulinarny smak Jarmarku.

Zgłoszenia i informacje:

„Nowy Tydzień – tygodnik lokalny”
Chełm, ul. Lwowska 14,
tel. 82 565 44 44