Rynek pracownika – wyzwania i możliwości

Znamy już termin pierwszej w nowym, 2020 roku, a jednocześnie 85. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie. Spotkanie organizowane przez Giełdę Eventów dla przedsiębiorców i menedżerów odbędzie się 29 stycznia (środa) o godz. 18:00 w Hotelu Focus Centrum Konferencyjne przy Al. Warszawskiej 109 w Lublinie.


– Nowy rok rozpoczniemy od panelu „Rynek pracownika – wyzwania i możliwości”, do udziału w którym zaprosiliśmy ekspertów z naszego regionu. Panel poprowadzi Agnieszka Jakubczyk-Latała – doradca HR – informuje Elżbieta Fijołek, szefowa Giełdy Eventów, pomysłodawczyni KOB w Lublinie.

Podczas spotkania do grona KOB przyjęte zostaną kolejne firmy członkowskie. Odbędą się także 5-minutowe prezentacje nowych i przedłużających członkostwo Klubowiczów. Początek o godzinie 18.

Dodatkowe informacje oraz rejestracja na stronie https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl.

Klub Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie (www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl) to obecnie jedna z największych organizacji biznesowych w regionie. Łączy blisko 100 firm z ponad 80 branż. KOB integruje przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dbałość o środowisko, standardy jakości, rozwój pracowników, bezpieczeństwo pracy oraz angażowanie się w wydarzenia lokalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here