Satori na Fighters Camp

W Nałęczowie odbył się jubileuszowy, dziesiąty IKO Polish Fighters Camp. W warsztatach nie zabrakło reprezentantów ChSKK Satori.

W Nałęczowie swoje umiejętności pod okiem mistrzów Polski i Europy (Patryka Sypienia – ośmiokrotnego mistrza Polski i dwukrotnego mistrza Europy oraz Michała Krzaka – sześciokrotnego mistrza Polski, pięciokrotnego medalisty mistrzostw Europy i dwukrotnego mistrza świata kat. Masters) ćwiczyli: sensei Bartłomiej Zakrzewski, sensei Wojciech Kłodnicki, senpai Dawid Wurszt, senpai Fabian Nafalski i senpai Tymon Ferenc.

Shihan Jacek Czerniec oraz shihan Andrzej Manecki poprowadzili część obozu zawierającą ido-geiko i kata. – To już dziesiąty raz mogliśmy wziąć udział w tym prestiżowym zgrupowaniu, które ma na celu doskonalenie umiejętności w walce sportowej.

Organizator do poprowadzenia seminarium zawsze stara się zaprosić osoby utytułowane, z dużą ilością umiejętności i doświadczenia, aby jak najwięcej można było od nich się nauczyć. W tym roku ze względu na pandemię byli to polscy mistrzowie, którzy w sposób jasny i fachowy przekazali swoją wiedzę oraz pokazali swoje najbardziej skuteczne techniki – mówi Bartłomiej Zakrzewski (2 dan), prezes Satori. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here