Satori nie próżnuje

Za zawodniczkami i zawodnikami Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori pracowity tydzień. Najpierw uczestniczyli w międzynarodowym turnieju karate w Białymstoku potem w klubowym Dniu Dziecka.


29 maja w Białymstoku odbył się V międzynarodowy turniej karate kyokushin, który zgromadził 303 zawodników z 27 klubów. – Był to kolejny udany występ zawodników Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori, gdyż wróciliśmy z niego z czterema pucharami – relacjonuje Bartłomiej Zakrzewski – trener Satori.

Rozalia Bielak w kat. młodziczek 12-13 lat do 40 kg zajęła pierwsze miejsce, Mateusz Hurko w kat. kadet pow. 45 kg był drugi, Bartosz Pachuta startujący w kat. dzieci 8-9 lat do 35 kg zdobył srebro, a trzecie miejsce przypadło w udziale Tycjanowi Bielakowi w kat dzieci 8-9 lat do 30 kg. Pozostali zawodnicy, Oliwia Urbańska, Wiktoria Kaniewska i Sebastian Kilar, mimo wygranych pierwszych walk nie zdołali dostać się do strefy medalowej.

Dzień później zarząd Satori zorganizował dla wszystkich trenujących dzieci Dzień Dziecka. Duża frekwencja, dobra zabawa w połączeniu ze świetnym humorem sprawiły, że wszyscy doskonale spędzili czas. – Dzieci bawiły się w zorganizowane przez animatorów zabawy w formie wyścigów, robienia brokatowych tatuaży czy malowania twarzy.

Odbył się pokaz sprzętu policyjnego oraz umiejętności policyjnego psa służbowego, poczęstunek ciepłą kiełbaską i słodyczami – wylicza Zakrzewski. Specjalne podziękowania klub kieruje do dyrektor Szkoły Podstawowej w Stawie Katarzyny Śniatkowskiej za udostępnienie sali gimnastycznej. – Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w realizacji imprezy – dodaje. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here