SKENDE Shopping zaprasza na kreatywne warsztaty

SKENDE zaprasza do przestrzeni Po Sąsiedzku na bezpłatne warsztaty, które pozwolą w centrum handlowym przy Al. Spółdzielczości Pracy 88 w Lublinie kreatywnie spędzić wolny czas, zrelaksować się, poznać ludzi i doświadczyć radości z tworzenia nowych rzeczy.


Na warsztaty nie trzeba się wcześniej zapisywać – można dołączyć w każdej chwili w czasie ich trwania (od godz. 17:00 do godz. 20.00). Wystarczy przyjść i zająć wolne miejsce.

PrzygotowujeMy się do aktywnej zimy z Go Sportem

To spotkanie dla wszystkich, którzy przygotowują się do ferii zimowych i białego szaleństwa, ale nadal nie wiedzą, jak dobrać odpowiednią sportową odzież i sprzęt narciarski. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się na co zwrócić uwagę przy doborze nart snowboardu i odzieży sportowej, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Oprócz przydatnej wiedzy prowadzący podzielą się również najmodniejszymi trendów jakie panują na stokach. Będzie także czas na rozmowę ze specjalistami, którzy chętnie udzielą praktycznych porad. Warsztaty realizowane są we współpracy ze sklepem Go Sport, oferującym duży wybór produktów sportowych. Spotkanie odbędzie się 24 stycznia (czwartek).

RobiMy naturalne kosmetyki z Magią Natury

Podczas tych warsztatów uczestnicy nauczą się, jak zrobić naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała. Zajęcia prowadzone są przez specjalistkę, która wprowadzi w magiczny świat natury i opowie o zbawiennym działaniu roślin i ziół na skórę. To zajęcia przeznaczone dla wszystkich miłośników naturalnej pielęgnacji.

Uczestnicy samodzielnie przygotują kosmetyki, a także dowiedzą się, jak w prosty sposób zadbać o swoje ciało. Oprócz tego będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą naturalnych kosmetyków dostępnych w drogerii zielarsko-kosmetycznej Magia Natury. Warsztaty realizowane we współpracy ze sklepem Magia Natury odbędą się 31 stycznia (czwartek).