Składki w Kole Kolejarz

Zarząd koła PZW Kolejarz informuje wędkarzy, że składki na rok bieżący można opłacać u skarbnika w budynku biurowym dworca PKP Chełm przy ul. Kolejowej 89A. Skarbnik urzęduje w każdy piątek od godz. 15. 00. Szczegółowe informacje są wywieszone na wejściu do budynku.

Terminarz okręgowych zawodów wędkarskich

Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW w Chełmie opracował terminarz zawodów okręgowych na rok 2021. Zgodnie z planem odbędzie się łącznie 18 zawodów, w tym po 4 zawody Grand Prix seniorów w dyscyplinach spławikowej, feederowej i spinningowej, 2 zawody Grand Prix młodzieży i kobiet, Mistrzostwa Okręgu Młodzieży, Wielobój Wędkarski (zawody dwudniowe), Towarzyskie Zawody 55+ ,a także Zawody Działaczy. Poniżej podajemy terminy i miejsca zaplanowanych zawodów.

Grand Prix spławikowe: I GP Memoriał J. Środka i Wł. Linde (zb. Niwa lub rz. Bug w Woli Uhruskiej, 16. 05.), II GP (rz. Bug w Woli Uhruskiej lub zb. Niwa, 26. 06.), III GP (zb. Niwa lub rz. Bug w Woli Uhruskiej, 29. 08.), IV GP (rz. Bug w Woli Uhruskiej lub zb. Niwa, 02. 10.). Grand Prix feederowe: I GP (zb. Niwa lub rz. Bug w Woli Uhruskiej, 15. 05.), II GP (rz. Bug w Woli Uhruskiej lub zb. Niwa, 20. 06.), III GP (zb. Niwa lub rz. Bug w Woli Uhruskiej, 04. 09.), IV GP (rz. Bug w Woli Uhruskiej lub zb. Niwa, 03. 10.). Grand Prix spinningowe: I GP (zb. Husynne, 08. 05.), II GP (zb. Wytyczno, 08. 08.), III GP (jez. Sumin 25. 09.), IV GP (jez. Białe, 17. 10.). Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Młodzieży odbędą się na zb. Tuligłowy 09. 05. 2021 r. ,Spławikowe Grand Prix Młodzieży i Kobiet na zb. Staw w dniu 27. 06. oraz na starorzeczu Pompka I w dniu 01. 08. .

Pozostałe zawody: Wielobój Wędkarski Memoriał Henryka Kozaczuka i Władysława Lisieckiego (rz. Bug Wola Uhruska, 03-04. 07.), Towarzyskie Zawody 55+ w dyscyplinie spławikowej i feederowej (rz. Bug Wola Uhruska, 31. 07.), Zawody dla działaczy PZW (rz. Bug i starorzecze Pompka w Woli Uhruskiej, 11. 09.). Dodatkowo zarezerwowano termin 30-31. 10. na rzece Bug w Woli Uhruskiej (lub zb. Niwa) do ewentualnego przeniesienia zawodów, które nie będą możliwe do rozegrania w zaplanowanym miejscu.

Rezerwacje łowisk

Przypominamy zarządom kół, że trwa przyjmowanie rezerwacji łowisk na zaplanowane do rozegrania w 2021 roku zawody wędkarskie. Ogłoszenie o sposobach dokonania rezerwacji znajduje się na stronie internetowej Okręgu PZW w Chełmie.

Kampania wyborcza

Zgodnie ze Statutem PZW w bieżącym roku ze względu na kończącą się czteroletnią kadencje władz powinna odbyć się kampania wyborcza w Polskim Związku Wędkarskim. Niestety z powodu panującej pandemii koronawirusa i związanych z nią ograniczeń na razie nic nie wiadomo o ewentualnym terminie rozpoczęcia prac przygotowawczych. Jak dotąd w poprzednich kadencjach wybory w kołach odbywały się w terminie do końca marca, w okręgach do końca czerwca, a zwieńczeniem kampanii był Krajowy Zjazd Delegatów zwoływany w m-cu październiku podczas którego wybierano władze Zarządu Głównego PZW. Decyzję o rozpoczęciu prac przygotowawczych podejmie Prezydium Zarządu Głównego PZW. (kd)

Składki w Kole ChSM

Zarząd koła ChSM zaprasza wszystkich wędkarzy do opłacenia składek na rok 2021 w sklepach „Olimp” przy Al. Piłsudskiego 28 i „Skalar” na osiedlu Zachód oraz w każdy wtorek miesiąca w siedzibie koła przy ul. Lwowskiej 51A (od godz. 16). Składki można również opłacić codziennie u skarbnika koła kontaktując się pod numerami telefonów: 508 294 732 i 504 719 152. (so)

Zawody w Kole ChSM

Zarząd koła ChSM zaprasza swoich wędkarzy na mistrzowskie zawody podlodowe, które odbędą 14 lutego na zbiorniku Stańków. Zbiórka na łowisku w dniu zawodów o godz. 7.30 od strony miejscowości Stańków. Zapisy prowadzi prezes koła pod numerem telefonu 508 294 732. (so)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here