Skoda Fabia na Geneva Motor Show 2018

Odświeżona pod względem wyposażenia i designu Skoda Fabia wciąż ewoluuje.

Jednocześnie nie traci nic ze swoich mocnych stron, które już od lat gwarantują jej pozycję jednego z najchętniej wybieranych samochodów na polskim rynku, cieszącego się dużym zainteresowaniem klientów. Odświeżona Fabia zostanie przedstawiona podczas Międzynarodowych Targów Samochodowych w Genewie.
Facelifting Fabii to przede wszystkim nowe elementy z zakresu designu i najnowocześniejsze technologie. Przeprojektowany pas przedni ze światłami wykonanymi w technologii LED wzmacnia wyrazisty charakter auta. Po raz pierwszy model będzie mógł być wyposażony również w światła tylne wykonane w tej samej technologii. Nowoczesny design uzupełnią innowacyjne rozwiązania technologiczne z zakresu multimediów i bezpieczeństwa, z którymi Fabia będzie gotowa na wyzwania zmieniających się trendów i rosnących oczekiwań odbiorców. O atrakcyjności tego bestsellerowego modelu dalej będzie przesądzała bardzo konkurencyjna oferta wzbogacona promocyjnymi pakietami wyposażenia.
Areną światowej premiery nowej odsłony bestsellera Skody zostanie tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Samochodowych w Genewie, które odbędą się w marcu.