Skuter wjechał w osobówkę

Kierująca skuterem kobieta wbiła się w seata, którym jechał 19-letni mieszkaniec Krasnegostawu. 52-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło 5 listopada w miejscowości Krasne na drodze krajowej numer 17 ok. 8.30. – Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierująca skuterem, jadąc w stronę Zamościa, na skrzyżowaniu zamierzała skręcić w lewo w kierunku miejscowości Kolonia Krasne. Wykonując manewr skrętu nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka kierującemu osobowym seatem – opowiada starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji.

52-latka z gminy Stary Zamość, która kierowała skuterem, trafiła do szpitala. Badanie trzeźwości 19-letniego mieszkańca Krasnegostawu, który jechał seatem, wykazało, że był trzeźwy. Od 52-latki pobrano krew. – Badanie wykaże, czy w czasie wypadku była trzeźwa.

W czasie, gdy na miejscu pracowały służby ratunkowe, ruch był utrudniony i odbywał się wahadłowo. Policjanci wykonali czynności procesowe, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady. Teraz ustalają szczegóły zdarzenia i jego okoliczności – dodaje. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here