Słodka zabawa

Na słodko zakończyły się kolejne warsztaty kulinarne dla dzieci, organizowane przez Akademię Kreatywności. Dzieci ozdabiały wielkanocne ciasteczka, robiły słodkie dekoracje do koszyczka. Tymczasem ruszyły zapisy na kolejne zajęcia kulinarne, tym razem cukiernicze.

– Były lukrowe pisanki, króliczki, kurczaczki z kolorowymi posypkami, czekoladowymi polewami, lukrem i innymi pięknymi dodatkami – opowiada Eliza Stępień, właścicielka Akademii Kreatywności. – Dzieci są bardzo kreatywne, mają dużo ciekawych pomysłów. Po raz kolejny udowodniły, że świetnie czują się w kuchni, gdy jest słodko i smacznie.
Akademia Kreatywności szykuje kolejne szkolenie dla dzieci. Tym razem będą to zajęcia cukiernicze. – Program zapowiada się naprawę interesująco. Uczestników czeka nie tylko pieczenie ciast. Planujemy również inne atrakcje. Zajęcia będzie współprowadziła właścicielka powstającej w Chełmie cukierni „Krem” – podkreśla Eliza Stępień.
Zapisy na szkolenia cukiernicze są prowadzone telefonicznie – nr 606 530 940. Więcej informacji na Facebooku, na profilu Akademia Kreatywności. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here