Słowianka dowozi obiady seniorom

Sześćdziesięciu najbardziej potrzebującym seniorom z gminy Leśniowice dowożone są obiady. Projekt realizuje Spółdzielnia Socjalna „Słowianka” dzięki porozumieniu z Fundacją Rozwoju Lubelszczyzny i pozyskanej dotacji.

To kolejny projekt, w którym Spółdzielnia Socjalna „Słowianka” z gminy Leśniowice przygotowuje i dowozi posiłki seniorom. Akcja adresowana jest do najbardziej potrzebujących osób z gminy wybranych w porozumieniu z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Kołem Emerytów i Rencistów. Realizacja projektu jest możliwa dzięki porozumieniu z Fundacją Rozwoju Lubelszczyzny i dotacji.

– „Słowianka” przez 17 dni dostarczać będzie 60 gorących posiłków – mówi Joanna Jabłońska, wójt gminy Leśniowice. – Całość zadania w kwocie 14 994, 00 zł została finansowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Spółdzielnia Socjalna „Słowianka” od samego początku działa na rzecz społeczności lokalnej. Zapraszamy do korzystania z jej usług i do zamawiania gotowych posiłków. Obecnie „Słowianka” dla swoich klientów przygotowała specjalną ofertę świąteczną, z którą można się zapoznać na naszej stronie internetowej. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here