Ślubne suknie z duszą

Każda suknia ślubna musi mieć duszę – twierdzi Kinga Rybicka, która od 15 lat prowadzi salon sukien „Paris” w Lublinie

Lubelski salon sukien ślubnych „Paris”, działający przy ulicy Narutowicza 53 w Lublinie, zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – „Wernisaż Ślubny”.


Przyszła panna młoda w jednym miejscu znajdzie wysmakowane, delikatne suknie ślubne w stylu rustykalnym, retro i boho, do których będzie miała okazję dobrać unikalną biżuterię, dodatki czy kwiaty. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada w godzinach 12.00-18.00 w Spichlerzu pod Żurawiem w Kazimierzu Dolnym. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.
Swój udział w wydarzeniu potwierdziło 16 firm z branży ślubnej. W Kazimierzu będzie można m.in. skosztować słodkości z cukierni „YummySweets”, obejrzeć i zamówić wyjątkowe zaproszenia z małej pracowni „Soft Wildness” czy przymierzyć biżuterię z butiku ślubnego „Perfect Day Biżuteria Ślubna”. – Chcieliśmy wyjść naprzeciw naszym klientom gromadząc w jednym miejscu najlepsze modele sukien ślubnych z naszego salonu oraz odpowiednio wyselekcjonowane modne dodatki, takie jak kwiaty, ozdoby czy biżuteria – mówi Kinga Rybicka.
Salon sukien ślubnych „Paris” w centrum Lublina prowadzi już od ponad 15 lat. Wyszło z niego wiele zadowolonych klientek, dla których pani Kinga zawsze znajduje czas na rozmowę. – Ja zawsze staram się patrzeć na przyszłą pannę młodą jak na indywidualną osobę, która ma swój gust, przyzwyczajenia, marzenia i potrzeby. Staram się słuchać moich klientek, choć zawsze powtarzam, że moda jest tylko pewną drogą. Panna młoda w dniu ślubu powinna być przede wszystkim sobą. Suknia ma podkreślić jej urodę a nie ją przyćmić – dodaje. W salonie „Paris”, oprócz sukien ślubnych takich firm, jak „Cymbeline”, „Anna Kara” czy „Jasmine”, wykonywane są również projekty indywidualne: szyte ręcznie z delikatnych koronek. Projektem, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem klientek, są unikatowe suknie ślubne składające się z bluzeczki i spódnicy. – To doskonałe rozwiązanie dla pań, które np. do kościoła wkładają skromniejszą górę, którą na wesele mogą łatwo zamienić na bardziej wyciętą, odważniejszą – mówi pani Kinga. Powodzeniem cieszą się również suknie krótkie czy w innych kolorach niż biel np. gołębim lub wrzosowym. Wykonane z najlepszych materiałów kreacje można będzie przymierzyć w Kazimierzu Dolnym. (EM.K.)