Śmiertelna czołówka w Zakręciu

Jedna osoba zginęła w wypadku samochodowym, do którego doszło w niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 17 w Zakręciu pod Krasnymstawem. Czołowo zderzyły się Ford i Volkswagen. Śmierć poniósł mieszkaniec gminy Łopiennik Górny. To nie pierwszy śmiertelny wypadek w Zakręciu.

W niedzielę po godz. 16.00 w miejscowości Zakręcie w gm. Krasnystaw na krajowej „siedemnastce”, na wysokości zatoki autobusowej, doszło do wypadku. Czołowo zderzyły się Ford S-Max i Volkswagen Passat. Za kierownicą Forda siedział 47-letnimieszkaniec Gniezna. Volkswagenem kierował mieszkaniec gminy Łopiennik Górny. Jechało z nim troje pasażerów, w tym dwoje dzieci. Kierowca Passata

w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Krasnymstawie. Niestety, lekarzom nie udało się uratować mu życia. Pasażerowie Volkswagena z obrażeniami trafili do szpitala w Lublinie. Mieszkaniec Gniezna z wypadku wyszedł bez szwanku. Siła uderzenia była tak duża, że jeden z pojazdów wpadł na stojące w zatoczce inne auto. Trasa Krasnystaw – Lublin przez kilka godzin była zamknięta. Policja wyznaczyła objazdy. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną wypadku. Do tematu wrócimy za tydzień. (s, fot. OSP KSRG Krzywe)

1 KOMENTARZ

  1. zakręcie śmierci, wypadki non stop !!! a żaden z mądrych i odpowiedzialnych za ten odcinek drogi nie zrobił nic by uczunić ten odcinek drogi bardziej bezpieczny !!!!no, ryszcie łepetynami !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here