Śmigamy na Icemanii

Ruszył sezon na lodowisku Icemania (aleje Zygmuntowskie 4). Ceny biletów są takie same jak w końcówce poprzedniego sezonu.


W dni powszednie godzinny bilet normalny kosztuje 12 złotych, a rodzinny 15 zł. W weekendy i święta bilet „zwykły” kosztuje 15 złotych, a bilet rodzinny 21 zł. Od poniedziałku do czwartku i w piątki do 14.30 obowiązuje oferta specjalna „no limit”. Za „zwykły” bilet zapłacimy wówczas 12 złotych, a za rodzinny – 15 zł. Od poniedziałku do czwartku i w piątki do 14.30 można wykupić bilet dla grup zorganizowanych – za 75 minut jazdy zapłacimy wówczas 10 złotych.

Jakie są inne stawki? Za wypożyczenie łyżew zapłacimy 9 złotych, za ich ostrzenie – 14 zł a za wypożyczenie kasku – 3 zł. Kara za zniszczenie lub kradzież wypożyczonych łyżew wynosi 190 złotych, a kara za zniszczenie lub kradzież chodzika (używane są do nauki jazdy na łyżwach) – 330 złotych.

Trzeba jednak liczyć się z tym, że ceny mogą wzrosnąć od stycznia 2020 roku. Taki scenariusz miał miejsce na początku roku bieżącego. Władze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podniosły ceny, tłumacząc, że podwyżki są spowodowane wzrostem kosztów utrzymania obiektów, do czego przyczynił się m.in. wzrost płacy minimalnej. GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here