Sparingi Chełmianki

Choć runda jesienna dopiero co dobiegła końca, wiadomo już z kim w okresie przygotowawczym zmierzą się piłkarze trzecioligowej Chełmianki. Między innymi zagrają z drugoligową Pogonią Siedlce.


Podopieczni Tomasza Złomańczuka przygotowania do nowego sezonu rozpoczną w pierwszych dniach stycznia. 23 stycznia w Lublinie, na sztucznym boisku przy ul. Poturzyńskiej zagrają z czwartoligowym Powiślakiem Końskowola. Tydzień później Chełmianka rozegra dwumecz jednego dnia. W Zamościu rywalami chełmskiej drużyny będą najpierw Hetman, a tuż po nim lider grupy B czwartej ligi – Tomasovia. W tym spotkaniu szkoleniowiec Chełmianki, Tomasz Złomańczuk będzie też chciał sprawdzić kilku najzdolniejszych juniorów. 3 lutego w środę w Białej Podlaskiej chełmianie zagrają z drugoligową Pogonią Siedlce.

W sobotę 6 lutego rozegrają kolejny dwumecz. O 9.00 w Lublinie zmierzą się z Victorią Żmudź, a o 12.00 w Świdniku zagrają z Avią. Tydzień później w Lubartowie Chełmianka spotka się z Lewartem, a na zakończenie okresu sparingowego zespół z Chełma wyjedzie na mecz do Radomia, gdzie zmierzy się z grającą w trzeciej lidze mazowiecko-łódzko-podlasko-warmińskomazurskiej tamtejszą Bronią. Wszystko wskazuje na to, że runda wiosenna ruszy 27 lutego. (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here