Sparingi, sparingi, sparingi…

START KRASNYSTAW – KRYSZTAŁ WERBKOWICE 1:4 (1:0), bramkę dla Startu zdobył Michał Wójtowicz, drużyna z Krasnegostawu grała w składzie: Skrzypa – Bielak, Wojciechowski, Saj, Kowalski, Dworucha, Chariasz, Wójtowicz, Sawa, Frącek, Szponar oraz Marcin Ciechan, Żyłowski, Patyk, Michał Ciechan.


* * *

ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK – SPARTA REJOWIEC FABRYCZNY 3:1 (1:0), bramka dla Sparty: Mateusz Wołos, zespół z Rejowca Fabrycznego grał w składzie: Podlipny – Oleksiejuk, zawodnik testowany 1, Wójcik (70 Hawerczuk), zawodnik testowany 2, Wołos, Kasperek, Bielak, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4, Głowacki (75 zawodnik testowany 5).

* * *

UNIA REJOWIEC – SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY 1:1 (0:1), bramka dla Sparty: Adrian Kamiński, Sparta (I połowa): Jakub Kamiński – Stangryciuk, Mazurkiewicz, Janiszewski, Jarzębski, Mateusz Wiewióra, Wójcik, Kwiatosz, Domaciuk, Soczyński, Adrian Kamiński, II połowa: Jakub Kamiński, Stangryciuk, Janiszewski, Jarzębski, Wiśniewski, Mateusz Wiewióra (65 Warczak), Domaciuk (65 Kwiatosz), Wójcik (62 Kubik), Jakub Wiewióra (77 Wójcik), Soczyński (72 Domaciuk), Adrian Kamiński.

* * *

UNIA HRUBIESZÓW – BRAT CUKROWNIK SIENNICA NADOLNA 7:2 (3:1), bramki dla Unii: Suduł, Arnold Kister (z karnego), Brat: Pypa – Pachuta, Arkadiusz Kister, Wędzina, Szczepaniuk, Kniażuk, Arnold Kister, Krzysiek Szadura, Suduł, Aleksander Urbański, Kalisiewicz, za zmianę wchodzili: Adam Urbański, Malinowski, zawodnik testowany 1, Konrad Kocimski.

* * *

RUCH IZBICA – TRAWENNA TRAWNIKI 6:4, gole dla Ruchu: Malczewski, Kaszak, G. Lewandowski, Gałka, Hopko, Iracki, Ruch: Ruch: Sasim, Kaszak (Prystupa), Hopko, Kić, Banach, Swatowski Igor, Maciej Śliwa, Malczewski (Iracki), G. Lewandowski Gabriel (S. Swatowski), Antoniak, Bojarski.

* * *

FRASSATI FAJSŁAWICE – VICTORIA RYBCZEWICE 5:1 (1:0), bramki dla Frassati: P. Przebirowski, Krakiewicz, Chruściel (dwie), K. Przebirowski, Frassati: Mazur – M. Baran, K. Błaziak, P. Przebirowski, Adamiec, S. Baran, Chruściel, K. Pluta, Dunda, Slobodyan, Krakiewicz oraz P. Kostka, K. Przebirowski.

* * *

OGNIWO WIERZBICA – VICTORIA ŻMUDŹ 1:3 (0:0), gola dla Ogniwa zdobył Knot,

OGNIWO: Zawodnik testowany 1 – I. Hanc, Ciechoński, Pilipczuk, Siwek, zawodnik testowany 2, Chlebiuk, Skorupski, Krupski, Knot, na zmiany wchodzili: Sobczuk, Skrochocki, Gałecki, Małocha, Klimowicz, zawodnik testowany 3.

* * *

WŁODAWIANKA – VICTORIA ŻMUDŹ 2:4, dla Włodawianki: Magdysz (dwie), Włodawianka: Taratyka – zawodnik testowany, Błaszczuk, Nielipiuk, Czarnota, zawodnik testowany, Naumiuk, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Magdysz, Budzyński, na zamiany weszli: Kędzierski, Soroka, Musz i trzech zawodników testowanych.

* * *

UNIA BIAŁOPOLE – KŁOS GMINA CHEŁM 3:2, gole dla Unii: Poterucha, Ślusarz, Mazur. Unia: Kozłowski – Bureć, Kociuba, Kołodziejczyk, M. Cor, Zdybel, Swatek, T. Soroka, Poterucha, Mazur, Ślusarz, na zmiany wchodzili: K. Cor, Piekaruk, Domińczuk, ROndoś, Lachowski, Wójtowicz.

HUTNIK RUDA HUTA – SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 1:2, gola dla Hutnika strzelił Arkadiusz Dubij. (k)