Sparingi, sparingi, sparingi…

WŁODAWIANKA WŁODAWA – SPARTA REJOWIEC FABRYCZNY 3:1 (3:0)
Dla Włodawianki bramki zdobyli: Kamiński, Błaszczuk, Pacek, dla Sparty – Kuśmierz.


WŁODAWIANKA: Polak – Nielipiuk, Błaszczuk, Kwiatkowski, Naumiuk, Chodziutko, Ilczuk, Pacek, Szałachowski, Musz, Kamiński oraz Czarnota, Kawalec, Skrzypek, Paszkiewicz, Misiura i dwóch zawodników testowanych.

SPARTA: Podlipny – Hawerczuk, Jasiński, Huk, Kuśmierz, Starok i 5 zawodników testowanych oraz Oleksiejuk, Wołos, Martyn, Głowacki, Sienkiewicz, M. Wójcik.

Pierwsza połowa sparingowego meczu naszych IV-ligowców należała do Włodawianki. Gospodarze już przed przerwą zaaplikowali Sparcie trzy gole, a mieli szanse na kolejne. Warto zauważyć, że trener zespołu z Rejowca Fabrycznego Bartosz Bodys testował we Włodawie aż pięciu nowych zawodników i gościom brakowało zgrania. Po zmianie stron gospodarze cofnęli się i Sparta to wykorzystała. Szybko kontaktowe trafienie zaliczył Kuśmierz, goście mieli kilka okazji na kolejne bramki, ale brakowało im skuteczności.

***

POLESIE KOCK – WŁODAWIANKA WŁODAWA 2:5 (2:2)

Bramki dla Włodawianki: Pacek 4, Szałachowski. Włodawianka: Paszkiewicz – Misiura, Błaszczuk, Naumiuk, Skrzypek, Szałachowski, Waszczyński, Pacek i trzech zawodników testowanych oraz Kamiński, Ilczuk, Chodziutko i dwóch zawodników testowanych.

***

START KRASNYSTAW – UNIA HRUBIESZÓW 6:3 (4:1)

Bramki dla Startu zdobyli: Kondraciuk 2, Tor, Krystian Sawa, Chariasz i gol samobójczy, dla Unii: Greniuk, M. Oleszczuk, Podgórski (karny).

START: Skrzypa – Florek, Saj, Wojciechowski, Jaroszek, Chariasz, Dworucha, A. Kowalski, K. Sawa, Tor, na zmianę wchodzili: K. Kowalski, Chwaszcz, Wójtowicz, Kondraciuk, Frącek, Kabasa, Kowalczyk, Matycz.

W swoim pierwszym po pandemicznej przerwie sparingu Start Krasnystaw zaprezentował się naprawdę dobrze. – Gramy póki co w niemal takim samym składzie co w ostatnim sezonie, ale być może dołączą do nas nowi zawodnicy – mówi Daniel Chariasz, zawodnik Startu. – Uczciwie pracowaliśmy w ostatnim czasie, jesteśmy gotowi na grę w IV lidze, z optymizmem patrzymy w przyszłość – zapewnia. To właśnie gol Chariasza był ozdobą sparingowego starcia z Unią. Zawodnik z Krasnegostawu popisał się pięknym uderzeniem z ok. 25 m w 41 min. spotkania. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here