Sparingi w Chełmie

Trzy sparingi w okresie przygotowawczym piłkarze Chełmianki rozegrają na stadionie miejskim w Chełmie. Kibice zobaczą drużynę trenera Tomasza Złomańczuka w starciach z: Orlętami Radzyń Podlaski, Avią Świdnik i Tomasovią Tomaszów Lubelski. Na boiskach rywali chełmianie zagrają z czwartoligowcami, Lublinianką oraz Motorem II Lublin.


– Uznaliśmy, że skoro w przerwie zimowej nasza drużyna nie może rozgrywać sparingów w Chełmie, bo nie dysponujemy sztuczną pełnowymiarową płytą, warto, aby letnie mecze kontrolne rozegrać na własnym stadionie. Kibice interesują się tym, co dzieje się w klubie i na pewno chcieliby zobaczyć w akcji zespół jeszcze przed startem ligi – twierdzi Grzegorz Gardziński, prezes Chełmianki.

Dlatego też chełmski klub postanowił trzy sparingi w letnim okresie przygotowawczym rozegrać na stadionie miejskim w Chełmie. Gry kontrolne Chełmianki rozpocznie jednak od pojedynków na boiskach rywali. W sobotę 17 lipca chełmianie rozegrają dwumecz z Lublinianką i Motorem II Lublin. W tych spotkaniach trener Złomańczuk będzie chciał sprawdzić przede wszystkim testowanych zawodników.

W środę 21 lipca w Chełmie odbędzie się mecz z Avią Świdnik, w sobotę 24 lipca także na stadionie miejskim Chełmianka zagra z Orlętami Radzyń Podlaski, a tydzień później 31 lipca, przed inauguracją piłkarskiego sezonu chełmianie na własnym obiekcie zagrają z Tomasovią Tomaszów Lubelski. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here