Śpiewasz? Przyjdź na casting i warsztaty

Studio nagrań sQuat-studio i Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają wszystkich, którzy kochają muzykę, w wieku od 13-17 lat, na dwa dni intensywnych i bezpłatnych warsztatów wokalnych, które odbędą się w dn. 29-30 czerwca.

Wszyscy chętni mają za zadanie wybrać sobie jeden, dowolny utwór (podkład z pendrive’a lub z towarzystwem instrumentu) i przyjść na piątkowe przesłuchanie (21 czerwca, o godz. 16) do studio sQuat z siedzibą w ChDK przy pl. Tysiąclecia 1. Dziesięciu najlepszych wykonawców weźmie udział w darmowych, dwudniowych warsztatach wokalnych z Natalią Lubrano, które odbędą się pod koniec miesiąca.

N. Lubrano to doświadczona wokalistka o charyzmatycznym, matowym głosie. Półfinalistka 5. edycji programu The Voice of Poland oraz finalistka 10. edycji Must Be The Music, gdzie zaśpiewała w zespole The Lions. Autorka tekstów i muzyki, ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu oraz prywatną szkołę „Jazz a Tours” we Francji. Ma za sobą kilkadziesiąt zagranicznych koncertów i tras wspólnie z Jojo Mayer’s Nerve (USA), Beanfield (DE), Micatone (DE), Dj First Rate (UK), Forss vs Borg (Sonar Kollektiv), a także u boku polskich artystów (Andrzej Smolik, Renata Przemyk, Maria Peszek czy Paulina Przybysz).

Udzieliła swego głosu na około 20 albumach innych muzyków, wystąpiła w Opolu podczas koncertu ku pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. W 2014 roku zdobyła nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne w finale ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu PPA, a także drugie miejsce na Festiwalu Ballady i Piosenki Filmowej w Toruniu. Obecnie współtworzy jazzowy projekt muzyki filmowej Stopklatka, Osiecka Jazzowo. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here