Sportowcy z żelaza

Zawodnicy zrzeszeni w Chełmskiej Grupie Triathlonu z sukcesami startowali w niezwykle ciężkich zawodach, Triathlon Rzeszów oraz w Ironman 5150 Warsaw.

W Rzeszowie na wymagającej trasie Hanna Wepa zajęła pierwsze miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 1/8 IM, Wiesław Wepa był drugi w kategorii wiekowej na dystansie 1/4 IM, a Dariusz Piątkowski zajął dziewiąte miejsce w swojej kategorii na dystansie 1/4 IM. W Warszawie na dystansie olimpijskim startowali Rafał Ogrodowczyk, który zajął 127. lokatę w open – 02:28:03, Bartosz Litwin – 270. miejsce w open – 02:37:40 oraz Jerzy Łopąg – 974. miejsce w open – 03:19:05. W miniony weekend chełmianie startowali w Biegu Rzeźnika w Komańczy oraz w Suszu. (r)