Sportowe plany burmistrza

Na tej górce zostanie ułożona sztuczna nawierzchnia

Burmistrz Rejowca Fabrycznego Stanisław Bodys ma pomysł na kolejne sportowe inwestycje w miasteczku. W parku Stajne ma powstać z prawdziwego zdarzenia górka do zjeżdżania na sankach, natomiast przy „Orliku” na osiedlu Wschód jest planowane całoroczne sztuczne lodowisko wraz z zapleczem.

Boisko ze sztuczną trawą przy Zespole Szkół Samorządowych w Rejowcu Fabrycznym wymaga już pilnej wymiany nawierzchni. Zdemontowana trawa nie trafi do kosza, a na znajdującą się w pobliskim parku Stajne górkę służącą zimą do zjeżdżania na sankach. – Dzieci zimą będą miały wielką frajdę – uważa burmistrz Stanisław Bodys. – Gdy na górce ułożymy sztuczną trawę, wystarczy, że popada trochę śniegu i będzie można zjeżdżać na sankach.

Po bokach wykonamy zabezpieczenia, by nikt nie wjechał w drzewa.
Burmistrz ma też pomysł na inną inwestycję sportową, mającą służyć mieszkańcom cały rok. Przy boisku „Orlik” na osiedlu Wschód ma powstać sztuczne lodowisko wraz z zapleczem.

– Mamy miejską działkę, którą chcemy zagospodarować. Planujemy utworzenie fajnego kompleksu sportowego. Z jednej strony będzie lodowisko, z drugiej natomiast wybudujemy niewielki budynek z szatniami i pomieszczeniami socjalnymi – wyjaśnia Stanisław Bodys.
Mieszkańcy mają nadzieję, że oba przedsięwzięcia zostaną zrealizowane i nie okażą się wyłącznie przedwyborczymi obietnicami… (s)

Obok Orlika ma powstać całoroczne lodowisko z zapleczem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here