Spotkają się w Szczerym polu

Już 28 sierpnia odbędzie się 80. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Gościem specjalnym spotkania, które zaplanowano w wyjątkowym miejscu nieopodal Lublina, Rezydencji w Szczerym Polu w Bystrzycy Nowej, będzie aktor filmowy i teatralny Kazimierz Mazur.


80. edycja KOB będzie mieć formę konferencji pt. „Wystąpienia publiczne w biznesie”, połączonej z mini targami firm członkowskich!

– To podsumowanie osiemdziesięciu miesięcy, podczas których razem uczestniczyliśmy w wyjątkowych spotkaniach, wymienialiśmy się doświadczeniami, uruchomiliśmy tysiące owocnych współprac. 80. edycja to okres podsumowań, co udało nam się osiągnąć przez ten czas – mówi Elżbieta Fijołek, założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

KOB ma się czym pochwalić!

– 90 przedsiębiorców w ścisłym gronie i 2,6 tysiąca gości na naszych spotkaniach. Na łamach klubu pomogliśmy ponad 70 organizatorom wypromować ich inicjatywy i pozyskać nowych partnerów. Zorganizowaliśmy wiele gal, konferencji i eventów towarzyszących. Otrzymaliśmy 4 nagrody i 2 nominacje. KOB to także 7 lat działalności serwisu www.gielda-eventow.pl, wokół którego zgromadzona jest społeczność Klubu oraz przedsiębiorców i organizatorów z kilku województw, w tym przede wszystkim lubelskiego i mazowieckiego – dodaje Elżbieta Fijołek.

Jednym z kluczowych elementów działalności lubelskiego Klubu Odpowiedzialnego Biznesu jest polityka społecznej odpowiedzialności biznesu, wiara w istotną rolę aktywnego zaangażowania biznesu w kwestie społeczne i w odpowiedzi na wyzwania rozwoju

– Od początku istnienia klubu propagujemy idee odpowiedzialności społecznej firm – uczestniczymy w kampaniach społecznych, nagradzamy przedsiębiorstwa zaangażowane społecznie i budujące solidarność społeczną. Obserwując, już jako aktywny uczestnik, organizacje biznesowe w ostatnich dziesięciu latach, zauważyłam istotny związek pomiędzy postrzeganiem wizerunku przedsiębiorcy i marki jego firmy poprzez pryzmat jego zaangażowania w środowiskach biznesowych. Na te postrzeganie ma wpływ wiele czynników, jak: jego obecność, punktualność, aktywność, udzielanie rzetelnych rekomendacji innym, sponsoring eventów czy też uczestnictwo w imprezach społeczno-gospodarczych i oczywiście branżowych– dodaje Elżbieta Fijołek, założycielka KOB.

Dodatkowe informacje dotyczące KOB oraz rejestracja na 80. edycję na stronie internetowej klubodpowiedzialnegobiznesu.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here