Spotkają się w Szczerym polu

Już 28 sierpnia odbędzie się 80. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Gościem specjalnym spotkania, które zaplanowano w wyjątkowym miejscu nieopodal Lublina, Rezydencji w Szczerym Polu w Bystrzycy Nowej, będzie aktor filmowy i teatralny Kazimierz Mazur.


80. edycja KOB będzie mieć formę konferencji pt. „Wystąpienia publiczne w biznesie”, połączonej z mini targami firm członkowskich!

– To podsumowanie osiemdziesięciu miesięcy, podczas których razem uczestniczyliśmy w wyjątkowych spotkaniach, wymienialiśmy się doświadczeniami, uruchomiliśmy tysiące owocnych współprac. 80. edycja to okres podsumowań, co udało nam się osiągnąć przez ten czas – mówi Elżbieta Fijołek, założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

KOB ma się czym pochwalić!

– 90 przedsiębiorców w ścisłym gronie i 2,6 tysiąca gości na naszych spotkaniach. Na łamach klubu pomogliśmy ponad 70 organizatorom wypromować ich inicjatywy i pozyskać nowych partnerów. Zorganizowaliśmy wiele gal, konferencji i eventów towarzyszących. Otrzymaliśmy 4 nagrody i 2 nominacje. KOB to także 7 lat działalności serwisu www.gielda-eventow.pl, wokół którego zgromadzona jest społeczność Klubu oraz przedsiębiorców i organizatorów z kilku województw, w tym przede wszystkim lubelskiego i mazowieckiego – dodaje Elżbieta Fijołek.

Jednym z kluczowych elementów działalności lubelskiego Klubu Odpowiedzialnego Biznesu jest polityka społecznej odpowiedzialności biznesu, wiara w istotną rolę aktywnego zaangażowania biznesu w kwestie społeczne i w odpowiedzi na wyzwania rozwoju

– Od początku istnienia klubu propagujemy idee odpowiedzialności społecznej firm – uczestniczymy w kampaniach społecznych, nagradzamy przedsiębiorstwa zaangażowane społecznie i budujące solidarność społeczną. Obserwując, już jako aktywny uczestnik, organizacje biznesowe w ostatnich dziesięciu latach, zauważyłam istotny związek pomiędzy postrzeganiem wizerunku przedsiębiorcy i marki jego firmy poprzez pryzmat jego zaangażowania w środowiskach biznesowych. Na te postrzeganie ma wpływ wiele czynników, jak: jego obecność, punktualność, aktywność, udzielanie rzetelnych rekomendacji innym, sponsoring eventów czy też uczestnictwo w imprezach społeczno-gospodarczych i oczywiście branżowych– dodaje Elżbieta Fijołek, założycielka KOB.

Dodatkowe informacje dotyczące KOB oraz rejestracja na 80. edycję na stronie internetowej klubodpowiedzialnegobiznesu.pl