Srebro w Pucharze Polski

Wiktoria Daciuk z MKS Mechanik Skorpion Włodawa, zajęła drugie miejsce podczas Pucharu Polski w kickboxingu w wersji low kick seniorów i juniorów.

Zawody odbyły się w Starachowicach. Wzięło w nim udział 180 zawodników z 56 klubów. Na turnieju nie zabrakło reprezentantki MKS „Mechanik” Włodawa „Skorpion” Wiktorii Daciuk, uczennicy Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i II LO we Włodawie. Daciuk wystąpiła w kat. do 60 kg juniorek starszych i wywalczyła srebro. Warto dodać, że Wiktoria dojeżdża do Włodawy na treningi z Wyryki-Adampol.

Osiąga też dobre wyniki w nauce, dzięki czemu nalazła się w gronie trzech uczniów, którzy otrzymali stypendium z ministerstwa.

Pierwsze miejsce i Puchar Polski zdobyła Natalia Przygodzka z Radomia, a trzecie Natalia Jęczek z Mysłowic. Niestety w ringu, z powodu choroby, nie pojawiła się kandydatka do medalu Anna Schweisser. Wyjazd na imprezę był możliwy dzięki dofinansowaniu z urzędu miasta Włodawa oraz Wiesławowi Blicharskiemu, właścicielowi firmy budowlanej Handbud. (k)