Stand-up w Krasnymstawie

17 października o godz. 20:00 w KDK wystąpi Magda Kubicka ze swoim nowym programem: „Każdy ma swoje Wejherowo”. Bilety po 40 zł do kupienia na stronie kupbilecik.pl.

Magda Kubicka to komiczka od niemal pięciu lat związana ze sceną stand-upową. Na swoim koncie ma dwa autorskie programy: „Nie o taką Polskę walczyłam” oraz „Love me Tinder”, z których każdy na serwisie Youtube ma ponad milion wyświetleń. Teraz rusza w trasę z trzecim programem: „Każdy ma swoje Wejherowo”, który premierę miał w marcu 2021. Zdobyła tytuł „Stand-uperki roku 2020”. Najbardziej znana z żartów o robieniu prawa jazdy i późniejszych przygodach związanych z jazdą autem.

W najnowszym programie Magda powraca do tematu chrześnicy, z którą odkrywa drugie dno najpopularniejszych zabaw z dzieciństwa. Mówi o złości, jaka się pojawia, gdy mężczyzna siedzi w toalecie oraz o tym jak niefortunne może być odwiedzenie sklepiku osiedlowego. Wspomina też przedszkole, przedstawienia szkole i to, jak siedmiu krasnoludków i Maryja (nie Marysia) zniszczyli jej dzieciństwo. Przyznaje, dlaczego została wyrzucona ze studiów, jednocześnie pokazując bezsens systemu edukacji w Polsce, a zwłaszcza edukacji seksualnej, o której dużo się ostatnio mówi. Występ Magdy poprzedzi support niespodzianka. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here