Stand zapodział się w… Chełmie

Stand w Chełmie zaprasza m.in. na spektakl Romeo i Julia, który odbył się pod koniec września 2019 r.

– Od blisko dwóch lat na deptaku w Chełmie stoi pokaźny stand reklamujący wydarzenia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Na początku był aktualizowany i pojawiały się na nim zapowiedzi wydarzeń zaplanowanych na najbliższy miesiąc, ale od ponad roku afisz zaprasza na jesienne koncerty i spektakle, ale… z 2019 roku. Nie dość, że wprowadza to ludzi w błąd to nie najlepiej świadczy o CSK – doniósł nam jeden z Czytelników.


Wspomniana przez naszego rozmówcę reklama stoi w samym centrum Chełma, przy głównym deptaku na ulicy Lwowskiej. Plansze na wysokiej na ponad 2 metry konstrukcji z jednej strony zapraszają na „Romeo i Julię, spektakl Teatru Tańca Caro”, z drugiej na inne wydarzenia zaplanowane przez CSK na wrzesień-listopad, tyle że ubiegłego roku.

Andrzej Goliszek, rzecznik prasowy CSK w Lublinie, w rozmowie z tygodnikiem przyznaje, że obecne władze największej kulturalnej instytucji w regionie dopiero niedawno dowiedziały się, że na deptaku w Chełmie, jeszcze za kadencji dyrektora Piotra Franaszka (po jego odwołaniu w lutym 2019 r. CSK ma już czwartego dyrektora – przyp. aut.), postawiono taki stand.

– Wszystko przez zmiany pracowników, które przez ostatnie miesiące były dokonywane m.in. w dziale marketingu – tłumaczy rzecznik Goliszek. – Rozpoczęliśmy rozmowy dotyczące nowej umowy z miastem Chełm na ustawienie standu. Ostatecznie po otrzymaniu oferty oraz po kalkulacji kosztów związanych z wymianą afiszy zapadła decyzja o rezygnacji z tej formy reklamy. Stand wróci do Lublina. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here