Staranował podczas wyprzedzania

Do niebezpieczniej sytuacji doszło w Płonce. Kierujący audi podczas wyprzedzania staranował skręcającą na posesję kobietę. 34-latka trafiła do szpitala.

W środę, 12 stycznia po 8.00, w miejscowości Płonka doszło do zderzenia dwóch osobówek: audi i renault. W efekcie jedna osoba trafiła do szpitala. – Jak ustalili na miejscu krasnostawscy mundurowi, 38-letni kierowca audi podjął manewr wyprzedzania samochodu osobowego marki renault w momencie, kiedy kierująca nim zmieniała kierunek jazdy i skręcała do posesji – relacjonuje młodszy aspirant Jolanta Babicz, rzecznik prasowa krasnostawskiej policji.

Po badaniach przeprowadzonych na oddziale ratunkowym krasnostawskiego szpitala okazało się, na szczęście, że 34-letniej mieszkance gminy Rudnik nic poważnego się nie stało. – Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierowca audi został ukarany bardzo wysokim mandatem karnym, zgodnie z nowym taryfikatorem mandatów – dodaje Babicz.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru na drodze. – Upewnijmy się wcześniej czy na pewno będzie to bezpieczne – podsumowuje Babicz. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here