Start Krasnystaw zbiera kasę

Przypominamy, że z inicjatywy jednego z członków zarządu klubu Start Krasnystaw, Piotra Gołąbka, i po akceptacji przez prezesa Marcina Wojewodę, ruszyła akcja wsparcia finansowego dla Startu.

Każdy chętny może pomóc w budowaniu silnego i stabilnego zespołu poprzez wpłatę dowolnej kwoty pieniężnej na konto drużyny. Dla osób najhojniejszych w 2020 r. klub przewidział specjalne bonusy, m.in. unikalne gadżety. Osoby wpłacające: 5 tys. zł stają się „Złotym sponsorem”, 3 tys. zł – „Srebrnym sponsorem”, a 1,2 tys. zł „Brązowym sponsorem”.

Wszyscy wpłacający otrzymają karnety na mecze Startu, a także (jeśli wyrażą zgodę) ich imiona i nazwiska lub pseudonim zostaną podane do wiadomości publicznej. Oczywiście wpłaty nie są obowiązkowe, a donacji można dokonywać w różnych kwotach, przez cały rok.

Nieoficjalnie wiemy, że pomysł ten już uzyskał duże zainteresowanie wśród byłych mieszkańców Krasnegostawu mieszkających obecnie za granicą. Wpłat można dokonać na konto 64 9610 0002 2010 0070 1226 0003 w Banku Spółdzielczym w Izbicy. (k)