Start Krasnystaw zbiera kasę

Z inicjatywy jednego z członków zarządu klubu Start Krasnystaw, Piotra Gołąbka, i po akceptacji przez prezesa Marcina Wojewodę, ruszyła akcja wsparcia finansowego klubu z Krasnegostawu.

Każdy może pomóc w budowaniu silnego i stabilnego zespołu poprzez wpłatę dowolnej kwoty na konto drużyny. Dla osób najhojniejszych w 2020 r. klub przewidział specjalne bonusy, między innymi unikalne, nowe gadżety. Osoby wpłacające: 5 tys. zł stają się „Złotym sponsorem”, 3 tys. zł – „Srebrnym sponsorem”, 1,2 tys. zł – „Brązowym sponsorem”.

Wszyscy wpłacający otrzymają karnety na mecze Startu, a także, jeśli wyrażą zgodę, ich imiona i nazwiska (lub pseudonim) zostaną podane do wiadomości publicznej. Oczywiście wpłaty nie są obowiązkowe, a donacji można dokonywać w różnych kwotach, przez cały rok. Nieoficjalnie wiemy, że pomysł ten już uzyskał duże zainteresowanie wśród byłych mieszkańców Krasnegostawu mieszkających obecnie za granicą. Pieniądze można wpłacać na konto: Bank Spółdzielczy w Izbicy, nr: 64 9610 0002 2010 0070 1226 0003. (k)