Strzelcy pojadą na mistrzostwa

W Bydgoszczy zorganizowano drugą rundę Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Czterech zawodników Dragona Chełm wypadło na tyle dobrze, że zakwalifikowało się na mistrzostwa Polski.


W karabinie pneumatycznym najlepiej zaprezentował się Seweryn Jezierski, który wynikiem 612,5 pkt. zajął siódme miejsce w kwalifikacjach. Wynik ten nie jest jego „życiówką”, natomiast jest za to najlepszym w tym sezonie. W finale Jezierski zajął szóste miejsce.

Lekki zawód mógł odczuwać Damian Siedlecki, któremu dwukrotnie nie udało się dostać do finału. W karabinie pneumatycznym zajął 9 miejsce (strzelając przy okazji „życiówkę”). Siedlecki był też dziewiąty w karabinie dowolnym trzy postawy mężczyzn (do awansu do finału zabrakło mu tylko 5 punktów). W podobnej sytuacji znalazł się Przemysław Czeryna w karabinie trzy postawy juniorów, który w kwalifikacjach zajął 12 miejsce. Trochę nie tak poszła mu pierwsza seria w postawie stojąc, druga natomiast była już bardzo dobra. Tu warto podkreślić, że Przemysław na tych zawodach strzelił swój życiowy wynik w tej konkurencji.

Szczegółowe wyniki zawodników Dragona na zawodach w Bydgoszczy: karabin pneumatyczny 60 strzałów, mężczyźni – 6. Seweryn Jezierski (612.5 + 161.9 finał), 9. Damian Siedlecki (611.9), karabin dowolny trzy postawy 3×20 strzałów, mężczyźni – 9. Damian Siedlecki – 562 (10x), 13. Seweryn Jezierski – 552 (13x), karabin dowolny trzy postawy 3×20 strzałów, juniorzy – 11. Miłosz Drozda – 539 (11x), 12. Przemysław Czeryna – 536 (4x), karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy – 16. Przemysław Czeryna – 584.4. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here