Strzelecko na Podgórzu

Jak to jest – trzymać w ręku prawdziwą broń? Jakie wrażenia powoduje wystrzał? Czy trafianie do celu jest trudne? Czy strzelectwo może być dla każdego? – Na te i wiele innych pytań, związanych z bronią palną, można będzie uzyskać odpowiedzi 27 października, na Strzelnicy Taktycznej w Podgórzu koło Chełma.

Tego dnia strzeleckie stowarzyszenie strzeleckie „Plan B” daje możliwość, ramię w ramię z doświadczonymi strzelcami oraz profesjonalnymi instruktorami, poznać strzelectwo od środka.

W trakcie imprezy dostępny będzie szeroki arsenał broni oraz profesjonalna kadra instruktorska. Każdy uzyska możliwość zapisania się do stowarzyszenia „Plan B”, które umożliwia zdobyć własne pozwolenie na broń. Organizator zapewnia także catering i szereg różnych atrakcji niezwiązanych bezpośrednio ze strzelectwem. Będą konkursy z nagrodami, możliwość porzucania siekierkami do celu, grill, kiełbaski, grochówka.

Udział w imprezie potwierdził lubelski klub sportów walki K1 Fighting Center, który przeprowadzi pokaz technik obrony przed szantażem bronią oraz trening dla chętnych. Ponadto gośćmi imprezy będą aktorzy popularnego serialu o polskiej policji.

Impreza jest ogólnodostępna i choć broń kojarzy się z męskim hobby, to zarówno panie, jak i rodziny z dziećmi są mile widziani. Organizatorzy zapewniają, że pod fachową opieką każdy może się świetnie bawić. Niezależnie od wieku czy płci.

Ze względów logistycznych oraz w związku z koniecznością zachowania bezpieczeństwa wydarzenia, impreza jest biletowana. Obowiązują zapisy, które kończą się na trzy dni przed jej rozpoczęciem lub w momencie wyczerpania dostępnych miejsc. Wstęp na wydarzenie jest płatny, cena wynosi 150 zł za osobę dorosłą. Członkowie stowarzyszenia „Plan B” oraz dzieci poniżej 14. roku życia nie podlegają opłacie. W cenie wpisowego organizatorzy zapewniają wstęp na strzelnicę, catering, opiekę instruktorską oraz pamiątkową koszulkę.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy kontaktować się z jednym z organizatorów:

Marek Mitura, tel. 608 840 547
e-mail: marek.mitura2@gmail.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here