Studenci strzelali na medal

W Lublinie odbyły się akademickie mistrzostwa województwa lubelskiego w strzelectwie.

Całe podium zgarnęli studenci chełmskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.
27 studentów i studentek z sześciu szkół wyższych z terenu województwa lubelskiego rywalizowało ze sobą w konkurencji karabinka pneumatycznego. W klasyfikacji uczelni wygrała Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie, drugie miejsce zajęła Politechnika Lubelska, a trzecie Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie.

Indywidualnie całe podium zgarnęło PWSZ w Chełmie. Oto miejsca zajęte przez naszych reprezentantów:

1. Damian Siedlecki, 2. Wojciech Grzegorczyn, 3. Maciej Wajda, 4. Grzegorz Gołub, 5. Lidia Wypych, 7. Aleksander Klepek, 9. Grzegorz Szewczyk, 10. Piotr Trzciński. W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Lidia Wypych, zaś wśród mężczyzn pierwszy był Damian Siedlecki przed Wojciechem Grzegorczynem i Maciejem Wajdą. (kg)