Sukces Zespołu Szkół w Żółkiewce

Starosta krasnostawski Andrzej Leńczuk, członek zarządu powiatu Jan Mróz i naczelnik wydziału oświaty, kultury i promocji starostwa Aleksandra Stachula odwiedzili Zespół Szkół w Żółkiewce.

Przedstawiciele samorządu powiatu złożyli na ręce dyrektora ZS Stanisława Rogalskiego wyrazy uznania i podziękowania za zaangażowanie w dotychczasową pracę, które zaowocowało wyróżnieniem placówki w rankingu Perspektywy 2021. – Nasza szkoła znalazła się w elitarnym gronie najlepszych techników w Polsce, będąc jednocześnie jedną z najlepszych szkół województwa lubelskiego – informuje Tomasz Kliszcz z krasnostawskiego starostwa. Starosta Andrzej Leńczuk, wraz z członkami zarządu powiatu, prosili o przekazanie całej społeczności szkolnej podziękowań za codzienną, pełną pasji pracę, przekazywanie uczniom nowej wiedzy, ale także pomoc w rozwijaniu pasji i zainteresowań młodych ludzi oraz aktywną pomoc w ich intelektualnym i emocjonalnym dojrzewaniu.

– Swoją postawą pedagodzy ZS w Żółkiewce udowadniają, że w wymagającej pracy pedagoga najwyższym priorytetem jest dobro młodego człowieka i zrozumienie jego potrzeb – mówił podczas spotkania Andrzej Leńczuk. Warto podkreślić, że pomysł nagrodzenia żółkiewskiej szkoły zainicjowali członkowie komisji oświaty, kultury i kultury fizycznej rady powiatu w Krasnymstawie. Przypomnijmy, że w tegorocznym rankingu „Perspektywy” Technikum w Zespole Szkół w Żółkiewce (Technikum ZS Zaburze) zajęło dziewiąte miejsce w województwie lubelskim, wśród najlepszych techników, uzyskując tytuł Srebrnej Szkoły oraz 120 miejsce w Polsce wśród 499 techników, spełniających wymagane kryteria. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here