Sukcesy Satori w Piasecznie

15 medali zdobyła Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori podczas 11. edycji IKO Mazovia Cup, który odbył się w Piasecznie.

Na 43 klubu biorące udział w imprezie, drużynowo chełmska Satori zajęła bardzo wysokie, drugie miejsce, a od pierwszego zespół dzieliły zaledwie 2 punkty. Medale dla Satori wywalczyli: w kata – srebro – Oliwia Zalichta, Tycjan Bielak i Fabian Nafalski, brąz – Adam Wójtowicz, a w kumite – złoto – Rozalia Bielak, Tycjan Bielak, Mateusz Hurko, Fabian Nafalski, srebro – Lena Pilipczuk, Davyd Babiak, Dawid Wurszt, Bartosz Pachuta, brąz – Marzena Łatka, Oliwia Zalichta, Adam Wójtowicz. W turnieju wzięli też udział Kacper Krukowski i Szymon Grabowski, ale zajęli miejsca poza podium. Najlepszym zawodnikiem IKO Mazovia Cup wybrano Fabiana Nafalskiego. (kg)