Super ferie z salezjanami

W tegorocznych zajęciach uczestniczyło ponad 100 uczniów z lubelskich szkół

Od wielu lat lubelska parafia pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w pierwszy tydzień ferii zaprasza dzieci i młodzież na zimową akcję organizowaną w oratorium św. Jana Bosko. Nie inaczej było w tym roku.


W tegorocznych zajęciach uczestniczyło ponad 100 uczniów z lubelskich szkół. Dzieci i młodzież w przykościelnej środowiskowej świetlicy im. Św. Dominika Savio chętnie grały w cymbergaja, piłkarzyki i bilard, a także uczestniczyły w zajęciach tanecznych, filmowych i plastycznych oraz licznych konkursach.

Nie zabrakło również wyjść „na miasto”, m.in. na plac zabaw Koziołek, do Strefy Wysokich Lotów, na lodowisko IceMania, kompleks pływacki Aqua Lublin, a także do kina na film „Misiek i chiński skarb”.

– To były super ferie: mnóstwo atrakcji, do tego świetna atmosfera i wspaniali wychowawcy na czele z opiekunką mojej grupy, panią Patrycją. Za rok także poproszę rodziców, by zapisali mnie na tutaj na ferie – mówi „Nowemu Tygodniowi”, 9-letnia Julka, uczennica klasy 3c z SP nr 23, szkoły, z której pochodziła większość uczestników feryjnych zajęć organizowanych na Kalinowszczyźnie. KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here