Świdnicka wyprzedaż już w sobotę

Świdniczanie, który chcą pozbyć się nieużywanych lub niepotrzebnych już przedmiotów, które wciąż są w dobrym stanie i mogą jeszcze komuś posłużyć, powinni zapisać w swoich kalendarzach datę, 4 czerwca (najbliższa sobota). Właśnie na ten dzień planowana jest I Świdnicka Wyprzedaż Garażowa.

Niespełna miesiąc temu pisaliśmy o inicjatywie Karoliny Karaś ze Świdnika, która zaproponowała, aby wzorem Lublina i w naszym mieście zorganizować tzw. wyprzedaż garażową, czyli cykliczne spotkania, podczas których mieszkańcy mogliby wymieniać się różnymi przedmiotami lub je sobie odsprzedawać. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Już wiadomo, że Świdnicka Wyprzedaż Garażowa odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 czerwca. Pomieszczenia pod nią użyczy Spółdzielczy Dom Kultury – ul. Piłsudskiego 6a.

Sprzedać będzie można wszystko to, czego chcemy pozbyć się z domu, a co jest w dobrym, nadającym się do użycia stanie, od ubrań, po małe AGD czy RTV, meble, bibeloty, książki, dekoracje itp.

– Oczywiście musimy brać pod uwagę, że pierwsze spotkanie organizowane jest w lokalu, więc mamy ograniczenia powierzchniowe. Większe rzeczy najlepiej sfotografować i opisać, aby zainteresowane osoby mogły się z tym zapoznać – mówi pani Karolina.

Najprawdopodobniej wyprzedaż rozpocznie się o godz. 10, ale dokładny czas jej rozpoczęcia zostanie ogłoszony m.in. na grupie „Wyprzedaż garażowa Świdnik” na Facebooku.  (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here