Świdnik z prezentem dla najmłodszych

Miasto Świdnik nie zapomniało o przypadającym w najbliższą środę, 1 czerwca, Dniu Dziecka. Z tej okazji przygotowało dla najmłodszych kilka propozycji na miłe i kreatywne spędzenie tego dnia.


Atrakcje dla najmłodszych świdniczan zaplanowano m.in. na terenie zielonym przy Urzędzie Miasta. Od godziny 12 do 18 na dzieci będą czekać dmuchany plac zabaw, wata cukrowa i malowanie twarzy. Będzie także coś dla tych lubiących konstruowanie, wielkie bańki mydlane i warsztaty sitodruku.

Sporo będzie się działo także w Zielonym LOF-ie przy basenach Park Avia. Od godz. 14 do 20 na dzieci będzie czekał tu m.in. dmuchany plac zabaw, basen z kulkami, mega rzutki i „studio” tatuażu (oczywiście zmywalnego).

Z kolei na placu Konstytucji 3 Maja, o godz. 17 odbędą się warsztaty z Marianną Oklejak, jedną z najpopularniejszych graficzek w Polsce i ilustratorką. Uczestnicy spotkania tworzyć będą „Miejski dywan”, ozdabiając chodniki kolorowymi malunkami. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Organizatorzy: UM Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku, Park Avia i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Świdniku. (opr. w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here