Święto branży budowlanej tuż tuż

Od 20 do 23 marca w Lublinie odbędzie się 40. edycja Targów LUBDOM, największa od lat w regionie impreza branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, architektury i aranżacji ogrodu.


Przez trzy dni w halach wystawienniczych Tragów Lublin SA. przy ul. Dworcowej swoją ofertę zaprezentuje kilkaset firm.

Odwiedzający targi będą mogli znaleźć m.in. materiały i chemię budowlaną, elewacje, systemy dociepleń, stolarkę drzwiową i okienną, bramy, dachy, schody, ceramikę łazienkową, tynki ozdobne, balustrady czy wszelkie instalacje.Tradycyjnie już wspólnie z Targami LUBDOM odbędą się Targi Obróbki Drewna LUBDREW oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości.

Targom LUBDOM towarzyszyć będzie także II Lubelski Kongres Designu i Architektury. Uczestnicy kongresu przez dwa dni (21 i 22 marca) będą dyskutowali między innymi o roli designu we współczesnym świecie, edukacji w obszarze projektowania oraz designu.

Nie zabraknie interesujących szkoleń i warsztatów! Gościem specjalnym kongresu będzie Tomasz Pągowski, projektant, muzyk, prowadzący programy telewizyjne: „Projekt LOKALny”, „Remont w 48h”, „Bitwa o Dom”, dyrektor kreatywny agencji IMATHOME.

Rejestracja na kongres na evenea.pl/event/kongresdesign2020/ KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here